× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

اول شخص مفرد

ناشر: افراز

نویسنده:

مترجم: حسام ملکی

مجموعه اثر : داستان برتر جهان

صفحات کتاب : 210

کنگره : ‏‫‭PL862‭‬‬

دیویی : ‏‫‭895/635‬

کتابشناسی ملی : 7656246

شابک : ‏‫‭978-600-326-659-9

سال نشر : ‏‫1400

خلاصه اثر

معرفی کتاب اول شخص مفرد 

کتاب اول شخص مفرد مجموعه ای از داستان های کوتاه نوشته ی هاروکی موراکامی است که نخستین بار در سال 2021 وارد بازار نشر شد. هشت داستان جذاب در این مجموعه، همگی از دیدگاه اول شخص و توسط راویان کلاسیک «موراکامی» روایت می شوند. از خاطرات نوستالژیک جوانی، تأملاتی درباره ی موسیقی، و عشقی عجیب به بیسبال گرفته تا سناریوهایی رویاگونه، مواجهه با میمونی سخنگو، و آلبوم های جاز خیالی، «موراکامی» در این داستان ها یک بار دیگر، مرز میان ذهن انسان و جهان پیرامون را به چالش می کشد. 

گاه و بیگاه، راوی ای که ممکن است خود «موراکامی» باشد، در داستان به چشم می خورد. آیا این یک شرح حال است یا داستانی خیالی؟ مخاطبین باید در این مورد تصمیم بگیرند. کتاب «اول شخص مفرد» با داستان های فلسفی و اسرارآمیز خود، به موضوعاتی همچون عشق، تنهایی، کودکی و خاطرات می پردازد و پیچ و خم های داستانی ای را ارائه می کند که مختص جهان «موراکامی» است.

گزیده کتاب اول شخص مفرد

همه چیز برایم مثل معما بود. تنها موضوعی که به آن یقین داشتم، این بود که امروز در این مکان قرار نبود رسیتال پیانو یا هر مناسبت دیگری برگزار شود. همه کاری که می توانستم انجام دهم این بود که گل به دست، راهی خانه شوم. بی گمان مادرم می پرسید: «این گل ها برای کیست؟» و من باید پاسخی آماده می کردم. می خواستم همانجا در سطل آشغال بیندازمشان، ولی پول زیادی بابتش داده بودم؛ دست کم برای فردی مثل من پول زیادی بود.

کتاب الکترونیکی

12,000 تومان

حجم : 1.4 مگا بایت

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان افراز (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 175

موضوعات

فهرست

سخن مترجم
خامه
بالش سنگی
چارلی پارکر باسانووا مینوازد
با گروه بیتلز
اعتراف یک میمون شیناگاوا
مجموعه شعر تیم یاکولت سوالوز
اول شخص مفرد

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات