× حساب کاربری تاریخچه سفارشات شارژ حساب افزایش اعتبار حساب با کارت شارژ کتابخانه من تراکنش های مالی کارت خرید خروج از حساب کاربری
1 / 3

از میان برگ ها

ناشر: افراز

نویسنده:

مترجم: پرویز جاهد , شیوا اخوان راد

مجموعه اثر : نمایشنامه های برتر جهان

صفحات کتاب : 70

کنگره : PT۲۶۷۸‬ /ر۹۲۳الف‬۴ ۱۳۹۷

دیویی : 914/832

شابک : 3ـ326367ـ600ـ978

سال نشر : 1397

خلاصه اثر

فرانتس زاور کروتس، داستان نویس، نمایشنامه نویس، بازیگر و کارگردان تئاتر و سینمای آلمان در سال 1946 در مونیخ به دنیا آمد. پدرش مأمور اداره مالیات آلمان بود. او در منطقه باواریا بزرگ شد و در دهه ی شصت به عنوان بازیگر در نقش های فرعی در تئاتر آلمان از جمله در نمایش «ضد تئاتر» ورنر فاسبیندر بازی کرد.

کروتس، نمایشنامه نویسی با گرایش های سیاسی و اجتماعی است و نمایشنامه هایش به زبان های مختلف ترجمه و در بسیاری کشورها به روی صحنه رفته اند. او در سال 1972 به حزب کمونیست آلمان پیوست و تا 1980 در این حزب فعال بود. «عبور از بازی»، نخستین نمایشنامه ی اوست که در سال 1968 منتشر شد.

نمایشنامه ی دو پرده ای «کله شق» و نمایشنامه ی «کار کردن در خانه» کروتس در سال 1970 در تئاتر کامراشپیل آلمان اجرا شد. «کار کردن در خانه» از سوی تئاتر هیوت به عنوان مهم ترین نمایشنامه ی سال 1971 برگزیده شد اما به خاطر درون مایه ی سیاسی و ضد سرمایه داری آن مورد حمله ی نئوفاشیست های آلمانی واقع شد تا حدی که گروه مجبور شدند آن را با نظارت پلیس اجرا کنند.

کتاب‌الکترونیکی

4,900 3,920 تومان

حجم : 765.3 کیلو بایت

توجه: این کتاب فقط در نرم افزار کتابخوان افراز (نسخه اندروید) قابل استفاده است.

افزودن به سبد خرید

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 69

موضوعات

فهرست

فرانتس زاور کروتس کیست؟
صحنه اول
صحنه دوم
صحنه سوم
صحنه چهارم
صحنه پنجم
صحنه ششم
صحنه هفتم
صحنه هشتم
صحنه نهم
صحنه دهم
صحنه یازدهم

محصولات مشابه

بیشتر

نظرات