0 امتیاز
0 نفر

گام زدن بر یخ های نازک

تراژدی در چهار پرده

نوع اثر : کتاب

ناشر : افراز

نویسنده : ,

قیمت نسخه مکتوب : 19,000 تومان

تعداد صفحات نسخه چاپی : 296

رده بندی کنگره : ‏‫PIR8047‭‬ ‭/و68‭گ2 1391‬

رده بندی دیویی : 8‮فا‬2/62‬‬

شماره کتابشناسی ملی : 2723118

شابک : 9789642438136

سال نشر : 1391

خلاصه اثر

«...تئاتر برای من چیست؟ یک مفهوم ذهنی یا ساختمانی باشکوه؟ به چه راهی باید رفت، نمی دانم! ساختمان باشکوهی که هر روز از آن بالا می روی و بالا می روی. آن قدر بالا که دیگر زیر پایت را نمی بینی. سرت گیج می رود و سقوط می کنی ... از جایت بلند می شوی و فکر می کنی دوباره باید بالا بروی ...»
حسن گلشن

«...انقطاع! ما وقتی فاصله ی بین آینده و زمان حال رو می بُریم یعنی انقطاع، حتی وقتی از زمان آینده هم می بُریم یعنی انقطاع. این تعریفیه که من دارم. در اصل انقطاع یعنی فقط و فقط فکر کردن به زمان حال و این یعنی خودخواهی ...»
فریدون فرخ

«...زمان می گذره و ما باید بگذریم. نمی تونیم تا ابد وایسیم و درجا بزنیم و انتظار داشته باشیم که بقیه هم مثل ما همین قدر صبر و تحمل داشته باشن. همه چی تو یه لحظه شروع می شه، عوض می شه و تموم می شه. یه لحظه ای که درست اندازه ی یکی از این دونه های شنه. یکی از دونه هایی که وقتی توی ساعته احساسش نمی کنی. ولی وقتی ساعت می شکنه می بینی همون یه دونه شن چقدر ظریف و حساسه و تو هوا گم می شه ...»
نگار جاهد

«...حسرت... حسرت دوست من ... من چهارده سال از عمر و بیهوده ریختم پای چیزی که امروز به نظرم فقط یه فریب زیبا بود. وقتی آدم اشتباهی به این بزرگی مرتکب می شه مدت ها طول می کشه تا با خودش کنار بیاد. شب و روز کارش می شه سرزنش کردن خودش ...»
جهانشاه فرزین

«...یعنی می شه؟ امسال کار می کنیم، سال دیگه باز کار می کنیم، آدمای جدید به ما اضافه می شن، نمایشنامه پشت نمایشنامه، اجرا پشت اجرا، یه روزی شما همه ی کارای چخوف رو اجرا می کنین، بعدش یه روزی از من و کارام خسته می شین، اون موقع با هم می گردیم دنبال نمایشنامه نویسای جدید، هر کسی که تو دنیا یه کار خوب برای تئاتر می نویسه ... یعنی می شه؟»
احمد لنکرانی

کتاب دیجیتال

8,200 6,560 تومان

حجم : 1.0 مگا بایت

تعداد صفحات نسخه دیجیتال : 269

کاربر گرامی، برای مطالعه این کتاب ابتدا می بایست نرم افزار کتابخوان افراز را دانلود و نصب نمایید.جهت دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید.
دریافت نسخه iOS دانلود نسخه اندروید

موضوعات

فهرست

صحنه ها
ساختمان
لباس ها
لوازم
موسیقی
نورها
بازیگران
استراحت
سایرین
غلامحسین دولت آبادی
آراز بارسقیان

محصولات مشابه

بیشتر